Váš spolehlivý partner pro dovolenou

Hotel a depandance Alem **

Destinace: Chorvatsko, Dalmácie, Baško Polje

Termín: 17.08. (So) - 20.08. (Út) 2019 | změnit termín

Strava: Polopenze, Plná penze, All inclusive

Doprava: Vlastní

Přidat do kufru: Kufr

Cena od 2 490 Kč

Nezávazná přihláška

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha
Hotelový komplex Alem se skládá z několika budov (pavilonů) a centrální restaurace. Vše je situováno ve stínu vzrostlých borovic, které sahají až k plážím. Vzdálenost ubytování od pláže je tak maximálně 200 m. Hlavní předností malého letoviska Baško Polje jsou jeho nádherné pláže, které se táhnou až do 2 km vzdáleného letoviska Baška Voda, kam se dá dojít pohodlně po stezce podél pobřeží.
Vybavení
hostům je k dispozici centrální recepce, bar na pláži, parkoviště. V areálu jsou během hlavní sezóny stánky s ovocem, pečivem a malý supermarket. Musíme upozornit na skutečnost, že tento turistický komplex má své léta slávy již za sebou a čeká ho rozsáhlá rekonstrukce, ale pláže a moře jsou zde jedinečné, a tak pokud oželíte starší vybavení hotelu, které vyváží nízká cena, je to ideální místo pro strávení klidné dovolené u krásných pláží a dobrým stravováním formou bufetu. Hotel má stálou klientelu, která se sem pravidelně vrací. 
Ubytování
jednoduše vybavené pokoje jsou situovány v pavilonech max. 300 m od centrální restaurace a 200 m od pláže. Pokoje mají vždy 2 samostatná lůžka a 3. pomocné lůžko, koupelnu se sprchou, WC a balkón.
Stravování
polopenze – snídaně i večeře jsou podávány formou bufetu(švédské stoly), k večeři 2 dcl piva nebo vína nebo vody. Možnost dokoupení plné penze(oběd je servírovaný) nebo služby all inclusive(nápoje od 10 hod. do 21 hod. na baru - nealko a alkoholické nápoje místní výroby).
Stručná prezentace
Hotelový komplex ALEM patří mezi nejoblíbenější a cenově nejvýhodnější ubytování na Makarské riviéře. Hotel nabízí standardní ubytování ubytování v pokojích pro 2 nebo 3 osoby. Stravování je zajištěno v hotelové restauraci a všechna jídla jsou podávána formou bufetu včetně jednoho nápoje. Hotel Alem je ideální pro každého, kdo hledá klidnější dovolenou u krásných pláží a v dosahu živého letoviska jako je Baška Voda kam se dá pohodlně dojít podél pláže.
Pláž a koupání
oblázkové pláže patří k nejlepším na celé Makarské riviéře a jsou vzdáleny pouhých 200 m.
Sport, zábava a nákupy
V okolí hotelu je několik menších obchodů s potravinami, stánky s ovocem, pekárna. Na pláži možnost vodních sportů za poplatek.
Oficiální kategorie
**
Autobusová doprava
Doprava dálkovým klimatizovaným autokarem za příplatek 2600,- Kč/osoba
Nástupní místa
STANDARDNÍ NÁSTUPNÍ MÍSTA: Benešov, Bratislava, Brno, Břeclav(D1), České Budějovice, Děčín, Humpolec (D1), Jihlava (D1), Lovosice, Praha, Roudnice nad Labem (D8), Soběslav, Tábor, Teplice, Ústí nad Labem, Velké Meziříčí (D1), Veselí nad LužnicíNÁSTUPNÍ MÍSTA S PŘÍPLATKEM 200,- Kč/osoba: Chomutov, Most, BílinaNÁSTUPNÍ MÍSTA S PŘÍPLATKEM 350,- Kč/osoba: Boskovice, Blansko, Brandýs nad Labem, Česká Kamenice, Česká Lípa, Dobříš, Domažlice, Frýdem Místek, Hradec Králové, Hranice, Horažďovice, Jablonec nad Nisou, Kdyně, Klatovy, Kroměříž, Kuřim, Liberec, Mladá Boleslav, Nový Bor, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Ostrava, Prostějov, Příbor, Příbram, Pardubice, Písek, Plzeň, Rumburk, Strakonice, Svitavy, Turnov, Uherské Hradiště, Varnsdorf, Vyškov, ZlínPOZOR - Všechna nástupní místa s příplatkem jsou zajišťována minimálně pro 2 osoby a jsou platná výhradně pro pobyty na 7 nocí (sobota-sobota). U prodloužených nebo zkrácených pobytů platí výhradně standardní nástupní místa bez příplatku. 
Letecká doprava
Letecky z Prahy do Splitu + následný transfer do hotelu/apartmánů. Cena letenky včetně všech poplatků a transferu od 8990,- Kč/osoba.
Vlastní doprava
Parkování v okolí hotelu zdarma.
Typ ceníku
Ceny jsou uvedeny za osobu včetně polopenze bez dopravy.
Cena zahrnuje
Ubytování v hotelu s polopenzí, služby delegáta, pobytovou taxu
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění (doporučujeme dokoupení komplexního pojištění JISTOTA včetně pojištění pro případ storna za 380,- Kč), dopravu
Nepovinné příplatky
380,- Kč/osoba/pobyt – nadstandardní komplexní cestovní pojištění JISTOTA včetně pojištění pro případ storna 300,-Kč/ osoba/den – plná penze (oběd)320,- Kč/osoba/den - all inclusive800,- Kč/osoba/noc - 1-lůžkový pokoj50,- Kč/smlouva - poplatek za zaslání pokynů k odjezdu poštou. Pokyny zaslané e-mailem jsou zdarma.
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
Dospělá osoba na pevném lůžku s polopenzí - zkrácenky 3/4 noci2 490 Kč0 Kč
Příplatky
Dítě do 12 let na pevném lůžku s polopenzí - zkrácenky 3/4 noci3 590 Kč0 Kč
Dospělá osoba na přistýlce s polopenzí - zkrácenky 3/4 noci2 790 Kč0 Kč
Příplatek za 1-lůžkový pokoj2 400 Kč0 Kč
2.Dítě do 12 let bez lůžka s polopenzí - zkrácenky 3/4 noci1 790 Kč0 Kč
Příplatek all inclusive light960 Kč0 Kč
Příplatek za oběd900 Kč0 Kč
Komplexní cestovní pojištění JISTOTA380 Kč0 Kč
Poplatek za odeslání odbavení poštou50 Kč0 Kč
1.Dítě do 12 let na přistýlce s polopenzí - zkrácenky 3/4 noci0 Kč0 Kč
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: DEZKA Děčín s.r.o. IČO: 27311066
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Rádi Vám vypracujeme individuální nabídku Individuální poptávka
Destinace: Jméno*:
Délka pobytu: E-mail*:
Termín: Telefon*:
Strava:
Místo odletu:    
Počet dospělých:  
Počet a věk dětí:  
Zavřít
Vytvářím objednávku...