Váš spolehlivý partner pro dovolenou

O nás

 

Cestovní kancelář Agentura Fox

je cestovní agenturou s nejdelší tradicí ve městě, v oblasti cestovního ruchu působíme stabilně již od roku 1991. Díky našim zkušenostem můžeme Vám, našim klientům, nabídnout a  fundovaně doporučit právě ten zájezd, který nejlépe odpovídá Vašim individuálním představám.

 

Jsme obchodními zástupci více než 120ti prověřených a pojištěných cestovních kanceláří, jejichž zájezdy nabízíme za stejných cenových podmínek jako přímo ony. 

V minulých letech jsme obdrželi ocenění, mimo jiné, od CK Kovotour Plus za nejlepšího prodejce v kraji a od CK Alexandria za 3. nejlepšího prodejce na celé Moravě.

 

Prodáváme zájezdy nejen individuálním klientům, ale také kolektivům a firmám a to jak katalogové nabídky, tak zájezdy ušité přesně na míru jejich potřebám. Ke každé poptávce přistupujeme s maximální péčí a s ohledem na individuální potřeby zákazníka.

 

Samozřejmostí je kompletní cestovatelský servis jako nabídka zvýhodněných balíčků cestovního pojištění, zajišťování letenek, víz a pronájmu vozidel v zahraničí.

 

Jsme Vám blíž

Počátkem roku 2013 jsme provedli rozsáhlou rekonstrukci naší prodejny na ulici Záhumenní, abychom našim zákazníkům zpříjemnili jejich výběr dovolené. Přivítáme Vás tak v novém, prostornějším, klimatizovaném prostředí. 

 

Další novinkou je kompletní přeměna našich webových stránek a přechod na nový online rezervační systém, který Vám slouží na těchto stránkách a zahrnuje tisíce zájezdů, které CK Fox nabízí. Vy si tak můžete vybrat zájezd přesně podle Vámi zadaných kritérií z pohodlí Vašeho domova.

 

Potřebujete poradit? Neváhejte využít on-line chat v pravém spodním rohu stránek, okamžitě zodpovíme veškeré Vaše dotazy a podáme Vám potřebné informace.

 

Fakturační údaje

CK Agentura Fox, s. r. o.

Bystré 664, Frenštát p. R. 744 01

IČO: 25390830

DIČ: CZ25390830

bankovní spojení: 2131103033/8040, Oberbank AG

 

Obchodní rejstřík u KS Ostrava

oddíl C, vložka 17941

 

 

 

Rádi Vám vypracujeme individuální nabídku Individuální poptávka
Destinace: Jméno*:
Délka pobytu: E-mail*:
Termín: Telefon*:
Strava:
Místo odletu:    
Počet dospělých:  
Počet a věk dětí:  
Zavřít
Vytvářím objednávku...